2. El Depo Rafı

2. El Depo Rafı Alımı

Emintaş metal ikinci el çelik depolama rafları alımı ve 2. El Depo Rafı Alımı Sistemleri olarak firmamız deponuzda kullanım fazlası yada iş yerinizin revizyon yapması durumunda artan depolama raflarınızın her türlüsünün alımını ve yerinden demontaj çalışmalarını yapmaktadır. Aynı zamanda 2. el depo rafı ve 2.el çelik raflar satılmaktadır. Sizde verdiğimiz hizmetlerden yaralanmak için hemen bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

2. El Depo Rafı Alımı Resimler

2. El Depo Rafı Alımı Hakkında

2. El depo rafı alımı işleri yapan firmamız alımını yapmış olduğu 2. el depo raf alımı ve ikinci el çelik raf sistemlerini tekrar gereken işlemleri tamamlanınca satışa sunmaktadır raflar kullanılabilir durumda çok temiz ve herhangi bir paslanmaya veya deformasyona maruz kalmamıştır zaten kapalı depolardan sökülen 2. el depo rafı alımı yapılan yerde temiz kullanılmış ise alınmakta aksi takdirde direkt olarak atıl geri dönüşümüne verilmektedir ürünler tekrar kullanıcıya ulaştırılmadan önce temizlenir ve bayama gerektiren durumlar halledilir. Sizde depo ve arşivleriniz için ihtiyaç duyulan 2. el depo rafı alımı ve ikinci el çelik raf sistemleri için bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

2. El Depo Rafı Alımı

2. el depo rafı alımı sistemi kullanım alanından tasarruf sağlar palet ve metal taşıma paletleri ile beraber kullanılmaktadır otomatik ve manüel istif makineleriyle kullanım olanakları vardır. Deponuzun düzenli ve kullanışlı bir hal almasını istiyorsanız 2. el depo raf alımı gerçekleştirmelisiniz.

2. El Depo Rafı Alımı Emniyet traversleri ile paletler ve taşıma sandıkları ihtiyaç olması durumunda eninde depolanabilmektedir. Birden çok palet yan yana depolanma imkânına sahiptir. 2. el depo raf alımı için en çok kullanılan üç palet için 2700 mm. ölçü standardı vardır. 2. El Depo Rafı Alımı Ayak profilindeki delikler ile traverslerin yükseklik ayarlamaları kolay bir şekilde yapılabilmesi avantajlarındandır. ikinci el ağır yük rafları Bütün paletleri ayrı ayrı birbirinden bağımsız olarak kolaylıkla yerleştirilebilirler, taşınabilirler.

Depolama alanlarında kullanılan 2. el depo rafı alımı sistemi ayrıca demonte yapısı sayesinde bir çok endüstri alanlarında kolay çözümler sunabilmekte müşterinin ihtiyaçlarına göre ölçülendirilebilirler kolaylıkla sökülüp takılabilen bu sistemler, standart bir ölçüye sahip değildir. 2. el depo rafı alımı

© Copyright 2014. Emintaş Metal İkinci El Depo Rafı ve 2.El Çelik Raf Sistemleri Alımı Satımı...Tel: 0(212) 476 3121 Cep: 0(532) 308 6650 İkincieldeporafsistemleri.com İKİNCİ EL RAF Sitesi İstanbul