2. El Çelik Raflar

2. El Çelik Raflar

Genellikle arşiv depolama amaçlı kullanılan 2. El çelik raflar değişik ebat ve ölçülerde bulunur. Ayrıca farklı alanlarda da kullanılabilen bu raf sistemi köşebent şeklinde delikli ayaklar 1.50 Mt’den 4.0 Mt’ye kadar vardır. ve 26 cm derinlikle başlayan 2.El Çelik Raf  tablaları 93 cm derinliğe kadar ulaşarak hemen hemen her ölçüde üretilmektedir genişlikleri ise standart olarak 93 cm’dir ama ara parçalar da bulunmaktadır.

Deponuzda ve arşiv deposunda bulunan 2. el çelik raf sistemleri’nin yerinden alımı ve söküm işlemleri yapılarak kendi olanaklarımızla yükleme ve nakliyesi tarafımızca karşılanmaktadır alımını yaptığımız ürünlerin ödemesi ürün tesliminde nakit olarak yapılmaktadır. alım satımı yapılır.

Aynı zamanda firmamız ikinci el depo raf sistemleri ve 2. el çelik arşiv rafı satışı yapmaktadır İletişim

2. El Çelik Raflar Resimler

2. El Çelik Raflar Hakkında

2. el çelik raflar alımı ve her çeşit ikinci el depo raf sistemleri satışları yapan emintaş metal yerinden sökülen ve gerekli işlemleri tamamlanan raf sistemlerini İstanbul başta olmak üzere tüm Trakya bölgesinden tutun Kocaeli gebze ve yurdun geneline nakliye ambar ile raf gönderimi yapmaktadır sizde deponuz için uygun olan 2. el çelik raflar ve diğer ikinci el depo raf sistemleri alımlarınız için bizi arayabilirsiniz Aynı zamanda her türlü 2. el raflarınızı satmak içinde firmamızdan yardım alabilirsiniz.

2. El Çelik Raflar

2. el çelik raflar alımı arşiv depolarında evrak muhafazası işinde kullanılmaktadır. Emintaş metal depo ve arşiv rafı olarak 2. el çelik raflar sistemleri’nin yerinden sökümü ve alım satımı yapılmaktadır. En uygun fiyatlar ile sizin tercihiniz olmaya devam edeceğiz…

2. El Çelik Raflar sistemleri arasında farklı ölçülerde standart üretilen raf’ tır. Vidalı olarak üretilen 2. El Çelik Raflar ekonomiktir. 2. el çelik raflar sistemlerinde profil ve tabla kalınlıkları önemlidir. Bu kalınlıklar rafların taşıyacağı ağırlığa göre tercih edilmelidir. 2.el çelik raflar kullanım sıklığına bakıldığında özellikle gri renkte tercih edilmektedir. 2. el çelik raflar Tabi diğer renk seçeneklerinde de üretim yapılabilmektedir. Bükümlü sacların özel olarak delinmiş profillere cıvata ile birleştirilmesi ile monte edilir ikinci el tabla ebatları depolanacak ürünlerin özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir.

© Copyright 2014. Emintaş Metal İkinci El Depo Rafı ve 2.El Çelik Raf Sistemleri Alımı Satımı...Tel: 0(212) 476 3121 Cep: 0(532) 308 6650 İkincieldeporafsistemleri.com İKİNCİ EL RAF Sitesi İstanbul