Ağır Yük Rafı İkinci El

Ağır Yük Rafı İkinci El

Her çeşit ağır yük rafı ikinci el alınır ve satılır Emintaş metal olarak İstanbul genelinde hizmet veren firmamız sizin taleplerinize karşılık vererek çalışmalarına devam etmektedir. Ağır yük rafları genelde sanayi amaçlı kullanılan raf sistemidir uzun süreli depolama ve ağır yüklerde kullanılır.

Ağır Yük Rafı İkinci El kullanım alanlarına göre değişik ölçü, yükseklik ve ebatlarda istenilen şekilde mevcuttur sizde her türlü 2.el ağır yük rafları ve diğer depolama raflarının alınıp satılması konusunda firmamızdan yardım alabilir bizimle iletişime geçerek raf sistemleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ağır Yük Rafı İkinci El Resimler

Ağır Yük Rafı İkinci El Hakkında

Ağır yük rafı ikinci el alımı ve satımı yapılan firmamız bu raf sistemlerini gelip yerinden kendi ekip ve çalışma olanakları ile yerinden sökmektedir sökümü yapılan ağır yük rafları paletlerle istiflenerek çember ile bağlandıktan sonra sultangazi depomuza getirilir ve buradan yurdun her yerine ağır yük rafı ikinci el olarak ambar ile gönderilip satışları yapılır sizde her çeşit ikinci el depo raf sistemleri alımlarınız ve ikinci el raf satışlarınız için bizimle iletişime geçerek firmamızdan bu konuda yardım alabilirsiniz.

Ağır Yük Rafı İkinci El

Ağır Yük Rafı İkinci El kullanım alanından tasarruf sağlar palet ve metal taşıma paletleri ile beraber kullanılmaktadır. Otomatik ve manüel istif makineleriyle kullanım olanakları vardır.

Ağır Yük Rafı İkinci El Kullanımında Emniyet traversleri ile paletler ve taşıma sandıkları ihtiyaç olması durumunda eninde depolanabilmektedir. Birden çok palet yan yana depolanma imkânına sahiptir. En çok kullanılan üç palet için 2700 mm. ölçü standardı vardır. Ayak profilindeki delikler ile traverslerin yükseklik ayarlamaları kolay bir şekilde yapılabilmesi avantajlarındandır. Ağır Yük Rafı İkinci El bütün paletleri ayrı ayrı birbirinden bağımsız olarak kolaylıkla yerleştirilebilirler, taşınabilirler.

Ağır yük rafı ikinci el Ayrıca Demonte Yapısı sayesinde bir çok endüstri alanlarında kolay çözümler sunabilmekte müşterinin ihtiyaçlarına göre ölçülendirilebilirler kolaylıkla sökülüp takılabilen bu sistemler, standart bir ölçüye sahip değildir. Ağır yük rafı ikinci el

© Copyright 2014. Emintaş Metal İkinci El Depo Rafı ve 2.El Çelik Raf Sistemleri Alımı Satımı...Tel: 0(212) 476 3121 Cep: 0(532) 308 6650 İkincieldeporafsistemleri.com İKİNCİ EL RAF Sitesi İstanbul