Çelik Raf İkinci El

Çelik Raf İkinci El

Depo ve arşivlerde kullanılan çelik raflar oldukça fazla olarak çıkmaktadır çelik raf ikinci el gri renkte ve düz sac tabla ile köşebent delikli ayarlanabilir ayaklar ile birbirine monte edilerek istenilen aralıklarda ve yükseklikte kurulabilir yerinizin uzunluğu ve yüksekliğine göre istenilen ölçüde çelik raf ikinci el olarak firmamızda mevcuttur.

Sizde deponuzda bulunan kullanılmayan çelik raf ikinci el ve diğer 2.El depo raflarınızın satışının firmamıza yapabilirsiniz Emintaş metal ikinci el depo rafı olarak her çeşit rafın alım satımını yapmaktayız.

Çelik Raf İkinci El Resimler

Çelik Raf İkinci El Hakkında

Çelik raf ikinci el alım satımı hizmeti veren firmamız uzun yıllardır çelik raf ikinci el depo raf sistemleri ve 2.el çelik raflar ile çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir her çeşit depo ve arşivleme raflarını yerinden kendi ekibimiz ile sökerek alımlarını yapmaya devam ediyoruz sizde depo ve arşivinizde kullanmadığınız çelik raf ikinci el ve diğer depo rafları ikinci el ağır yük rafı, ikinci el mini rack raf sistemleri alımları ve raf satışlarınız için bizimle iletişime geçerek firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Çelik Raf İkinci El

Çelik raf ikinci el alımı arşiv depolarında evrak muhafazası işinde kullanılmaktadır. Emintaş metal depo ve arşiv rafı olarak Çelik raf ikinci el sistemlerinin yerinden sökümü ve raf alım satımı yapılmaktadır. En uygun fiyatlar ile sizin tercihiniz olmaya devam edeceğiz…

Çelik Raf İkinci El sistemleri arasında farklı ölçülerde standart üretilen raf’ tır. Vidalı olarak üretilen Çelik Raf İkinci El ekonomiktir. Çelik Raf İkinci El sistemlerinde profil ve tabla kalınlıkları önemlidir. Bu kalınlıklar rafların taşıyacağı ağırlığa göre tercih edilmelidir. Kullanım sıklığına bakıldığında özellikle gri renkte tercih edilmektedir. Tabi diğer renk seçeneklerinde de üretim yapılabilmektedir. Bükümlü sacların özel olarak delinmiş profillere cıvata ile birleştirilmesi ile monte edilir ikinci el tabla ebatları depolanacak ürünlerin özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. 2.mt 2.50 MT ve 3 MT yükseklikte kurulan raf derinlikleri 31,-43,-59,-75-,93 cm olarak değişmektedir. Genişlikleri ise 93,-75,-59 ve 43 cm’dir. Tüm ürünlerimiz sacdan yapılmış olup standart rengi gri toz boyadır.

Kullanım alanınıza göre çelik raf ikinci el fiyatarı değişiklik göstermektedir.

© Copyright 2014. Emintaş Metal İkinci El Depo Rafı ve 2.El Çelik Raf Sistemleri Alımı Satımı...Tel: 0(212) 476 3121 Cep: 0(532) 308 6650 İkincieldeporafsistemleri.com İKİNCİ EL RAF Sitesi İstanbul