Çıkma Ağır Yük Rafı

Çıkma Ağır Yük Rafı

İstanbul genelinde ve yurdun her yerinde hizmet vermeye devam eden firmamız çıkma ağır yük rafı alımı ve satımı konusunda siz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda çıkma raf sistemleri temin ederek piyasa fiyatlarının yarısına ürün satışı yapmaktadır. Sizde bizi arayarak çeşitli çıkma ağır yük rafı ve depolama raf sistemleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Aynı zamanda Emintaş metal ikinci el depo rafı ve ikinci el çelik raf sistemleri olarak depolarınızda kullanılmayan veya eskimiş değiştirilmesi gereken raf sistemlerini yerinden söküp almaktayız bize iletişim sayfamızdan ulaşarak sizde kazançlı çıkabilirsiniz.

Çıkma Ağır Yük Rafı Resimler

Çıkma Ağır Yük Rafı Hakkında

Çıkma ağır yük rafı alımı yapan emintaş metal ikinci el depo rafı ve 2.el çelik raf sistemleri bu alımını yapmış olduğu çıkma ağır yük raflarını tekrar siz müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda satışa sunmaktadır çıkma raflar az kullanılmış durumda ve temizdir herhangi bir paslanma ve deformasyonu yoktur yurdun her yerine ambar ile gönderme imkanı ile kapınıza kadar en uygun fiyatlar ile çıkma ağır yük rafı alımı yapabilirsiniz her türlü ikinci el depo raf sistemleri ile alakalı bizimle iletişime geçerek firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Çıkma Ağır Yük Rafı

Çıkma Ağır Yük Rafı kullanım alanından tasarruf sağlar palet ve metal taşıma paletleri ile beraber kullanılmaktadır. Otomatik ve manüel istif makineleriyle kullanım olanakları vardır.

Çıkma Ağır Yük Rafı Kullanımında Emniyet traversleri ile paletler ve taşıma sandıkları ihtiyaç olması durumunda eninde depolanabilmektedir. Birden çok palet yan yana depolanma imkânına sahiptir. En çok kullanılan üç palet için 2700 mm. ölçü standardı vardır. Ayak profilindeki delikler ile traverslerin yükseklik ayarlamaları kolay bir şekilde yapılabilmesi avantajlarındandır. Çıkma Ağır Yük Rafı bütün paletleri ayrı ayrı birbirinden bağımsız olarak kolaylıkla yerleştirilebilirler, taşınabilirler.

Çıkma ağır yük rafı ayrıca demonte olarak kullanılabilme yapısı sayesinde bir çok endüstri alanlarında kolay çözümler sunabilmekte müşterinin ihtiyaçlarına göre ölçülendirilebilirler kolaylıkla sökülüp takılabilen bu sistemler, standart bir ölçüye sahip değildir. Çıkma Ağır Yük Rafı.

© Copyright 2014. Emintaş Metal İkinci El Depo Rafı ve 2.El Çelik Raf Sistemleri Alımı Satımı...Tel: 0(212) 476 3121 Cep: 0(532) 308 6650 İkincieldeporafsistemleri.com İKİNCİ EL RAF Sitesi İstanbul