Çıkma Hafif Yük Rafı

Çıkma Hafif Yük Rafı

Depolarda kullanımı kolay çalışma alanında yer kazandıran çıkma hafif yük rafı kullanışlı olmasının yanı sıra görünüm şıklığı ile en çok tercih edilen rafların başında gelir yükseklik, derinlik, en ve boyları istenilen ölçülerde ayarlanabilen bu raf sistemi fiyatı ile de vazgeçilmezdir.

Biz Emintaş metal ikinci el depo rafı ve 2.el çelik raf sistemleri olarak uzun yıllardır çıkma raf sektöründe her çeşit rafları yerinden söküp depomuza taşıyarak vitrinimizde satışa sunmaktayız her türlü depo ve arşiv rafı ihtiyacınızda firmamız geniş ürün yelpazesi ile siz müşterilerimizin hedefleri doğrultusunda olabildiğince çok ürünü temin etmektedir.

Çıkma Hafif Yük Rafı Resimler

Çıkma Hafif Yük Rafı Hakkında

Çıkma hafif yük rafı depoların en vazgeçilme, en kullanışlı rafıdır çünkü geçmeli sistem ile kullanılan bu raflar yükseklik, boy, derinlik ve genişlik olarak her ölçüde üretilerek kullanım rahatlığı sağlamaktadır ikinci el ağır yük raflarında palet ile ürün istiflenirken çıkma hafif yük rafı ında ise el ile açık vaziyette, koli ile ürünler rahatlıkla dizilebilir ve hiçbir araç gereç olmaksızın istenilen ürün raftan rahatlıkla alınabilmektedir 2.el çelik raflar ise genelde arşivlerde kullanıldığı için bu rafın yerini hiçbir raf tutmayacaktır.

Çıkma Hafif Yük Rafı

Çıkma Hafif Yük Rafı yerinden raf alımı, yerinden raf sökümü ve çıkma hafif yük rafı ve depolama raf sistemleri alımı ve satımı yapılmaktadır. Deponuzda kullanım fazlası raflarınızı yerinden söküp almaktayız. Çıkma Hafif Yük Rafı sistemleri Hafif Depolama Rafı ortalama 350 – 1700 kg arası yük taşımaktadır. Derinlik, Yükseklik ve uzunluk ölçüleri Yerin durumu ve Müşterinin isteğine göre değişik olabilir. Bu ürün tamamen geçmeli sistem olup monte ve demonte işlemi kolaydır. Ayaklarda 50×60 1.5mm ve 2,5mm kalınlığında kutu profil kullanılır. taşıyıcı traverslerde ise kutu profil kullanılmaktadır. Bu ürünün tablaları ise konulacak yükün ağırlığına göre farklı kalınlıklarda saçtan imal edilebilir. Emintaş ikinci el depo raf sistemleri ve 2. el çelik arşiv rafı alım satımı firması olarak sizde ikinci el ürünlerin fiyat avantajından yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

© Copyright 2014. Emintaş Metal İkinci El Depo Rafı ve 2.El Çelik Raf Sistemleri Alımı Satımı...Tel: 0(212) 476 3121 Cep: 0(532) 308 6650 İkincieldeporafsistemleri.com İKİNCİ EL RAF Sitesi İstanbul