hafif hizmet depo rafları

Hafif Hizmet Depo Rafları

En Fazla Tercih Edilen Raf Olan Hafif hizmet depo rafları kullanışlı olmalarının yanı sıra uygun raf fiyatları ile müşterilerimizin her zaman tercihi olmuştur ikinci el hafif yük rafı diye adlandırdığımız bu ürün genelde yedek parça depolarında ve teşhir amacı ile kullanılan mağaza ve vitrinlerde de şık bir görünümü vardır.

Biz Emintaş metal olarak her çeşit ikinci el depolama, arşivleme ve 2.el hafif hizmet raflarının alım ve satımını yapmaktayız sizde elinizde bulunan kullanım fazlası ürünlerinizi en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz, ikinci el hafif rack rafları ihtiyacınızda ise bize ulaşarak firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Hafif Hizmet Depo Rafları Resimler

Hafif Hizmet Depo Rafları Hakkında

Hafif hizmet depo rafları diye bilinen hafif rack raflar ecza depolarında, yedek parça depolamada ve koli bazında ürün bulunan depoların tamamında kullanım özelliği ile depoların vazgeçilmez istifleme raf sistemidir kolayca sökülüp takılabilen geçme sistemi özelliği sayesinde kurulduğu yerden istenilen başka bir yere monte edilen hafif hizmet depo rafları her ölçüde ayarlanabilen depo raf sistemidir Her türlü ikinci el depo raf sistemleri alımlarınız ve deponuzda raf sistemlerinin satışları için bizimle iletişime geçerek firmamızdan yardım alabilirisiniz.

Hafif Hizmet Depo Rafları

İkinci El Hafif Hizmet Depo Rafları Sistemi yerinden raf alımı, yerinden raf sökümü ve 2. el hafif hizmet depo rafları sistemleri satımı yapılmaktadır. Deponuzda kullanım fazlası raflarınızı yerinden söküp almaktayız.

İkinci El Hafif Hafif Hizmet Depo Rafları Sistemleri Hafif Depolama Rafı ortalama 600 – 1800 kg arası yük taşımaktadır. Derinlik, Yükseklik ve uzunluk ölçüleri Yerin durumu ve Müşterinin isteğine göre değişik olabilir. Bu ürün tamamen geçmeli sistem olup monte ve demonte işlemi kolaydır. Ayaklarda 40×70 2.0mm ve 3.0mm kalınlığında Kutu profil kullanılır. taşıyıcı traverslerde ise kutu profil kullanılmaktadır. Bu ürünün tablaları ise konulacak yükün ağırlığına göre farklı kalınlıklarda saçtan imal edilebilir.

Emintaş Metal ikinci el hafif hizmet depo rafları sistemleri ve 2. el çelik arşiv rafı alım satımı firması olarak sizde ikinci el ürünlerin fiyat avantajından yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hafif Hizmet Depo Rafları

© Copyright 2014. Emintaş Metal İkinci El Depo Rafı ve 2.El Çelik Raf Sistemleri Alımı Satımı...Tel: 0(212) 476 3121 Cep: 0(532) 308 6650 İkincieldeporafsistemleri.com İKİNCİ EL RAF Sitesi İstanbul