İkinci El Ağır Yük Rafı Alımı

 

İkinci El Ağır Yük Rafı Alımı

Emintaş metal ikinci el depo rafı ve 2.el çelik raf sistemleri olarak Frigoglass Türkiye deposu İkinci El Ağır Yük Rafı Alımı, yerinde demontaj işlemi tamamlanmıştır. Her türlü ikinci el ağır yük rafı alımı yapan firmamız referansları arasına kurumsal firmaları katmaya devam ediyor sizde ikinci el raf satışlarınız için bizimle iletişime geçerek en uygun çalışma koşulları ve güvenli iş çerçevesi içinde ikinci el raf Sistemleri’nizi satabilirsiniz

Aynı zamanda firmamız bu ikinci el olarak almış olduğu raf sistemlerini tekrar kullanıma kazandırarak siz müşterilerin beğenisine sunmaktadır ikinci el rafların fiyat avantajları ve az kullanılmış ürün seçenekleri ile deponuzda çok büyük değişimleri ucuz bir fiyata gerçekleştirebilirsiniz.

İkinci El Ağır Yük Rafı Alımı Resimleri

İkinci El Ağır Yük Rafı Alımı Hakkında

Kendi ekibimiz ile çalışmaları tamamlanan frigoglass Türkiye deposu İkinci El Ağır Yük Rafı Alımı işlemi iki günlük bir çalışma ile söküm işlemi bitti ve ardından taşıma işlemi tırlar ile yapılarak üç günlük çalışma sonunda İstanbul sultangazi depomuza indirildi ve siz müşterilerimizin satışına sunuldu Emintaş metal ikinci el ağır yük rafı alımı ve her çeşit ikinci el çelik raf sistemleri yerinden sökülüp alınmaktadır sizde her türlü depo ve arşiv raflarınızı firmamıza satabilir veya deponuz için en uygun ikinci el ağır yük rafı alımı yapabilirsiniz .

İkinci El Ağır Yük Rafı Alımı

ikinci el ağır yük rafı alım satımı, yerinden ikinci el raf sökümü yapılmaktadır. Emintaş ikinci el depo rafı ve 2. el çelik arşiv raf sistemleri olarak deponuz için en uygun olan raf sistemini firmamızdan temin edebilir uygun fiyat avantajından yararlanabilirsiniz.

   Ağır yüklerin istiflenmesinde kullanılan sistem istifleme ve stoklama aşamasında büyük avantajlar sağlamaktadır. İKİNCİ EL Ağır yük rafları olarak alım satımını yaptığımız ürünlerin firma kullanımına göre geçmeli ve vidalı modelleri bulunmaktadır. Paletli ve paketli istifleme için uygun olan sistem sayesinde her türlü ürünün stoklaması yapılabilmektedir.

  Deponuz için en uygun ikinci el ağır yük rafı alımı depo raf sistemleri için…

© Copyright 2014. Emintaş Metal İkinci El Depo Rafı ve 2.El Çelik Raf Sistemleri Alımı Satımı...Tel: 0(212) 476 3121 Cep: 0(532) 308 6650 İkincieldeporafsistemleri.com İKİNCİ EL RAF Sitesi İstanbul