İkinci El Ağır Yük Rafı

İkinci El Ağır Yük Rafı

Firmamızın yerinden sökmüş olduğu çok temiz durumda satılık İkinci El Ağır Yük Rafı mevcuttur ölçüler 4 mt. den başlayarak 5.5 mt ye yükseklikleri kadar vardır. Yatay traversler ise 2.70 mt dir her üniteye yan yana 3 adet Euro palet sığmakta ve palet başına 2000 kg yük taşıyabilmektedir raflar az kullanılmış ve deformasyon yoktur:

Biz Emintaş metal ikinci el depo rafı ve 2.el çelik raf sistemleri olarak depo ve arşivlerinizden çıkmakta olan her çeşit rafları yerinden kendi ekip ve olanaklarımızla söküp alıyoruz, aynı zamanda çıkma raf sistemlerinin satışlarını yaparak ülke ekonomisine katkı sağlamakla kalmayıp fiyat avantajı ikinci el ürünlerin tekrar değerlendirilmesi konusunda faydalı olmaktayız

Size bir telefon kadar yakın olan firmamızı arayarak her türlü 2. el çıkma raflar hakkında yardım alabilirsiniz.

İkinci El Ağır Yük Rafı Resimler

İkinci El Ağır Yük Rafı Hakkında

İkinci el ağır yük rafı yurdumuz genelinde hemen hemen her işletmenin ihtiyaç duyduğu depolamada kullanılan en önemli raf sistemi olarak bilinmektedir bu raf sistemleri firmamız tarafından ikinci el olarak alınmakta ve gerekli aşamalar yapıldıktan sonra tekrar ikinci el olarak siz müşterilerimizin satışına sunulmaktadır ikinci el ağır yük rafı gayet temiz durumdadır az kullanılmış üzerlerinde herhangi bir paslanma ve deformasyon yoktur istenilen ürün resimleri tarafınıza gönderilir hatta arzu edilirse ürünler sultangazi depomuzda görülebilir.

İkinci El Ağır Yük Rafı

İkinci El Ağır Yük Rafı kullanım alanından tasarruf sağlar palet ve metal taşıma paletleri ile beraber kullanılmaktadır. Otomatik ve manüel istif makineleriyle kullanım olanakları vardır.

Emniyet traversleri ile paletler ve taşıma sandıkları ihtiyaç olması durumunda eninde depolanabilmektedir. Birden çok palet yan yana depolanma imkânına sahiptir. En çok kullanılan üç palet için 2700 mm. ölçü standardı vardır. Ayak profilindeki delikler ile traverslerin yükseklik ayarlamaları kolay bir şekilde yapılabilmesi avantajlarındandır. İkinci El Ağır Yük Rafı bütün paletleri ayrı ayrı birbirinden bağımsız olarak kolaylıkla yerleştirilebilirler, taşınabilirler.

ikinci el ağır yük rafı Ayrıca Demonte Yapısı sayesinde bir çok endüstri alanlarında kolay çözümler sunabilmekte müşterinin ihtiyaçlarına göre ölçülendirilebilirler kolaylıkla sökülüp takılabilen bu sistemler, standart bir ölçüye sahip değildir. ikinci el ağır yük rafı.

© Copyright 2014. Emintaş Metal İkinci El Depo Rafı ve 2.El Çelik Raf Sistemleri Alımı Satımı...Tel: 0(212) 476 3121 Cep: 0(532) 308 6650 İkincieldeporafsistemleri.com İKİNCİ EL RAF Sitesi İstanbul