İkinci El Ağır Yük Rafları

İkinci El Ağır Yük Rafları

Firmamız Emintaş Metal ikinci el ağır yük rafları alımı ve satımı yapmaktadır deponuzun kapanması durumunda veya yenileme gibi revizyon yapıldığında firmamızı arayarak 2.el ağır yük raflarınızın satışını yapabilirsiniz ayrıca her çeşit ikinci el çelik raf sistemleri, ikinci el hafif yük rafları ve diğer tüm raf sistemleri içinde bizimle iletişime geçebilirsiniz Kullanım amacı çok paletli rafların depolanmasını sağlamaktır ikinci el ağır yük rafları alım satımı için bizimle irtibat kurmanız yeterlidir.

İkinci El Ağır Yük Rafları Resimler

İkinci El Ağır Yük Rafları Hakkında

İkinci el ağır yük rafları yerinden sökülerek depomuzda satışa hazır hale getirilen raf sistemleri yurdun her yerinden kendi ekip ve taşıma olanaklarımız ile yerinden sökülüp alımı yapılan başlıca çalışmalarımızdandır aynı zamanda bu ikinci el ağır yük rafları başta İstanbul olmak üzere yurdun her yerine ambar ile gönderilerek siz müşterilerimize ulaştırılmaktadır raflar çok temiz durumda ve kesinlikle paslanma ve deformasyon yoktur her türlü ikinci el ağır yük rafı ve 2.el çelik raf sistemleri konusunda bizimle irtibat kurabilir firmamızdan yardım alabilirsiniz.

İkinci El Ağır Yük Rafları

ikinci el ağır yük rafları sistemi kullanım alanından tasarruf sağlar palet ve metal taşıma paletleri ile beraber kullanılmaktadır. Otomatik ve manüel istif makineleriyle kullanım olanakları vardır.

İkinci El Ağır Yük Rafları Emniyet traversleri ile paletler ve taşıma sandıkları ihtiyaç olması durumunda eninde depolanabilmektedir. Birden çok palet yan yana depolanma imkânına sahiptir. İkinci el ağır yük rafları için en çok kullanılan üç palet için 2700 mm. ölçü standardı vardır. İkinci El Ağır Yük Rafları Ayak profilindeki delikler ile traverslerin yükseklik ayarlamaları kolay bir şekilde yapılabilmesi avantajlarındandır. ikinci el ağır yük rafları Bütün paletleri ayrı ayrı birbirinden bağımsız olarak kolaylıkla yerleştirilebilirler, taşınabilirler.

Depolama alanlarında kullanılan ikinci el ağır yük rafları sistemi ayrıca demonte yapısı sayesinde bir çok endüstri alanlarında kolay çözümler sunabilmekte müşterinin ihtiyaçlarına göre ölçülendirilebilirler kolaylıkla sökülüp takılabilen bu sistemler, standart bir ölçüye sahip değildir. ikinci el ağır yük rafları.

© Copyright 2014. Emintaş Metal İkinci El Depo Rafı ve 2.El Çelik Raf Sistemleri Alımı Satımı...Tel: 0(212) 476 3121 Cep: 0(532) 308 6650 İkincieldeporafsistemleri.com İKİNCİ EL RAF Sitesi İstanbul