İkinci El Depo Raf Sistemleri

İkinci El Depo Raf Sistemleri

İstanbul’un Sultangazi ilçesinde hizmet veren firmamız her çeşit İkinci El Depo Raf Sistemleri alım satımı konusunda hizmet vermektedir. Sizde firmamızın deposunda bulunan kullanmadığınız ikinci el depo raf sistemleri hakkında bizimle iletişime geçerek yardım alabilirsiniz. Emintaş metal ikinci el depo rafı ve 2.el çelik raf sistemleri her türlü çelik raflar İstanbul ve yurdun her yerinden kendi ekibimiz ile sökme ve taşıma işlemlerini yaparak ikinci el raf sistemleri ve 2.el çelik arşiv raflarını yerinden ve zamanında almaktadır. Ayrıca bu alımını yaptığımız ikinci el raf sistemlerinin tekrar satışlarını yurdun her yerine ambar olanağı sayesinde siz müşterilerimizin kullanımına sunmaktadır.

İkinci El Depo Raf Sistemleri Resimleri

İkinci El Depo Raf Sistemleri Hakkında

İkinci el depo raf sistemleri kullanışlı ve dayanıklı ürünlerdir taşıma kapasiteleri raf ayaklarının kalınlıkları ve taşıma trversleri’nin kalınlıklarına göre değişmektedir forklift yardımı ile ürünler istiflenir yada üzerine konulan sac tablalar ile düz bir zemin haline getirilerek koli bazında veya ambalajsız açık ürünler dizilebilir. Elimizde bulunan ikinci el depo raf sistemleri temiz durumdadır ve az kullanılmıştır kendi ekibimiz ile yerinden sökmüş olduğumuz bu ikinci el depo raf sistemleri tekrar ikinci el olarak uygun fiyatlardan satılmaktadır.

İkinci El Depo Raf Sistemleri

 İkinci el depo raf sistemleri alımı yapan firmamız başta İstanbul olmak üzere yurdun her yerinden kendi ekipman ve olanakları ile depo ve arşiv rafı alımı yerinden söküm işlemleri yapmaktadır. Paletli veya metal sandıkların depolanmasında en yaygın kullanılan depo raf sistemidir. Sırt sırta raf sistemi işletmelere azami depolama alanı yaratarak depo alanından maksimum fayda sağlar. Birden fazla paleti yan yana depolama imkânı sunar. Sırt sırta raf sisteminde Paletlerin her biri birbirinden bağımsız olarak yerleştirilebilir. Sırt sırta raf sistemlerinde ayak profilindeki deliklerin farklı aralıklarda oluşu travers yüksekliklerinin kolay değiştirilmesini sağlamaktadır. Dolayısıyla raf yüksekliklerinde esneklik sağlamaktadır.

   Elinizde bulunan her çeşit 2.el depo rafı için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İkinci el rafların uygun fiyatları ve ürün çeşitleri sizlere seçme olanağı sunmaktadır.

© Copyright 2014. Emintaş Metal İkinci El Depo Rafı ve 2.El Çelik Raf Sistemleri Alımı Satımı...Tel: 0(212) 476 3121 Cep: 0(532) 308 6650 İkincieldeporafsistemleri.com İKİNCİ EL RAF Sitesi İstanbul