İkinci El Hafif Rack Raf Sistemleri

İkinci El Hafif Rack Raf Sistemleri

İstanbul başta olmak üzere 15 yılı aşkın süredir ikinci el raflar alımı ve satımı konusunda hizmet veren firmamız İkinci El Hafif Rack Raf Sistemleri alanında da çok çeşitli ve sıfır ayarında ürünlerin alım satımını yapmıştır. ikinci el hafif rack rafı olarak bilinen ve çok kullanışlı olan bu raf sistemleri deponuzda iyi bir görünüm rahat ve kolay ürün bulma, düzen ve en önemlisi ürünlerinizin korunmasına yardımcı olmaktadır

Çünkü depolarda üst üste dizilen kolilerde ürün hasarı meydana gelerek zarar vermektedir sizde hemen firmamızın iletişim bölümünden bize ulaşarak ikinci el hafif rack rafı alımı gerçekleştirebilirsiniz Ayrıca firmamız depolarınızda kullanılmayan 2.el çıkma durumda olan hafif rack rafların alımını yapmaktadır.

İkinci El Hafif Rack Raf Sistemleri Resimler

İkinci El Hafif Rack Raf Sistemleri Hakkında

İkinci el hafif rack raf sistemleri firmaların kullanımına en uygun ve her sektörün tercih edebileceği kullanışlı ve dayanıklı raf sistemidir yedek parça depolarında, eşantiyon firmalarında, koli veya kutu bazlı ürün istiflemede birebir kullanım için üretilen ve ikinci el hafif rack raf sistemleri diye adlandırılan fiyatı bakımından uygun olan raf sistemidir sizde her türlü ikinci el ağır yük rafı, 2.el çelik raflar ve ikinci el hafif depolama mini rack raflar alımlarınız ve ikinci el depo raf sistemleri satışlarınız için bizimle iletişime geçerek firmamızdan yardım alabilirsiniz.

İkinci El Hafif Rack Raf Sistemleri

İkinci El Hafif Rack Raf Sistemi yerinden raf alımı, yerinden raf sökümü ve 2. el hafif rack raf sistemleri satımı yapılmaktadır. Deponuzda kullanım fazlası raflarınızı yerinden söküp almaktayız.

İkinci El Hafif Rack Raf Sistemleri Hafif Depolama Rafı ortalama 350 – 1200 kg arası yük taşımaktadır. Derinlik, Yükseklik ve uzunluk ölçüleri Yerin durumu ve Müşterinin isteğine göre değişik olabilir. Bu ürün tamamen geçmeli sistem olup monte ve demonte işlemi kolaydır. Ayaklarda 30×40 2.0mm ve 2,5mm kalınlığında Kutu profil kullanılır. taşıyıcı traverslerde ise kutu profil kullanılmaktadır. Bu ürünün tablaları ise konulacak yükün ağırlığına göre farklı kalınlıklarda saçtan imal edilebilir.

Emintaş Metal ikinci el hafif rack raf sistemleri ve 2. el çelik arşiv rafı alım satımı firması olarak sizde ikinci el ürünlerin fiyat avantajından yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

© Copyright 2014. Emintaş Metal İkinci El Depo Rafı ve 2.El Çelik Raf Sistemleri Alımı Satımı...Tel: 0(212) 476 3121 Cep: 0(532) 308 6650 İkincieldeporafsistemleri.com İKİNCİ EL RAF Sitesi İstanbul