İkinci El Hafif Yük Raf Sistemi

İkinci El Hafif Yük Raf Sistemi

Depolama amaçlı kullanılan ve hafif yükler için en ideal ve dayanıklı olan İkinci El Hafif Yük Raf Sistemi sayesinde sizde deponuzu düzenli bir hale getirebilir. Aradınız ürünü hafif yük rafına yapmış olduğunuz barkod ve numaralandırma sayesinde kolayca bulabilirsiniz

İkinci el hafif yük raf sistemi alımı ve satımı yapan firmamız her türlü depo ve arşiv raflarının da alımı ve satımını yapmaktadır sizde her türlü ikinci el raflar alımı ve satımı konusunda firmamızdan yardım alabilir 2.el raf sistemleri hakkında iletişime geçerek fiyat bilgisi alabilirsiniz.

İkinci El Hafif Yük Raf Sistemi Resimler

İkinci El Hafif Yük Raf Sistemi Hakkında

Depolamada kullanılan en çok tercih edilen ikinci el hafif yük raf sistemi kullanımı kolay ürünlerin istiflenmesi amacı ile kullanılan genelde üzerine koli bazında veya açık şekilde adetle ürün dizilen raf sistemidir firmamız Emintaş metal ikinci el depo rafı ve 2.el çelik raflar alım satımı olarak depolarınızda kullanmadığınız ikinci el hafif yük raf sistemi ürünlerinizi kendi ekibimizle yerinden sökerek alım yapmaktayız aynı zamanda her çeşit raf sistemlerini İstanbul başta olmak üzere yurdun her yerine ambar olanağı sayesinde gönderimi yapılmaktadır her türlü depo rafı, çelik raf ve hafif yük rafı alımlarınız ve raflarınızın satışları ile alakalı firmamızdan yardım alabilir bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İkinci El Hafif Yük Raf Sistemi

İkinci El Hafif Yük Raf Sistemi yerinden raf alımı, yerinden raf sökümü ve ikinci el hafif yük raf sistemi satımı yapılmaktadır. Deponuzda kullanım fazlası raflarınızı yerinden söküp almaktayız.

Mini Rack Raf sistemleri Hafif Depolama Rafı ortalama 300 – 1500 kg arası yük taşımaktadır. Derinlik, Yükseklik ve uzunluk ölçüleri Yerin durumu ve Müşterinin isteğine göre değişik olabilir. Bu ürün tamamen geçmeli sistem olup monte ve demonte işlemi kolaydır. Ayaklarda 40×60 2,5mm kalınlığında Kutu profil kullanılır. Taşıyıcı Traverslerde ise Kutu profil kullanılmaktadır. Bu ürünün tablaları ise konulacak yükün ağırlığına göre farklı kalınlıklarda saçtan imal edilebilir.

Emintaş metal ikinci el depo raf sistemleri ve 2. el çelik arşiv rafı alım satımı firması olarak sizde ikinci el ürünlerin fiyat avantajından yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

© Copyright 2014. Emintaş Metal İkinci El Depo Rafı ve 2.El Çelik Raf Sistemleri Alımı Satımı...Tel: 0(212) 476 3121 Cep: 0(532) 308 6650 İkincieldeporafsistemleri.com İKİNCİ EL RAF Sitesi İstanbul