İkinci El Hafif Yük Raf Sistemleri

İkinci El Hafif Yük Raf Sistemleri

Firmalarda en çok tercih edilen İkinci el hafif yük raf sistemleri deponuzda yer kazanmak ve ürünlerin istif yapılması amacı ile kullanılmakta ve hafif hizmet rafı olarak bilinmektedir. Hemen hemen her firmamın olmazsa olmaz kullanımı rahat ve her ölçüde mevcut olan raf dır.

Her çeşit İkinci el hafif yük raf sistemleri depo rafları alınır ve ikinci el rafların satışları yapılmaktadır. Sizde firmamızın iletişim bilgilerine bakarak bizi arayıp her türlü ikinci el raf alımı ve satımı konusunda bilgi alabilirsiniz… İstendiği takdirde depomuzu ziyaret ederek ikinci el ürünlere bakabilirsiniz.

İkinci El Hafif Yük Raf Sistemleri Resimler

İkinci El Hafif Yük Raf Sistemleri Hakkında

ikinci el hafif yük raf sistemleri firmaların küçük hacimli ürünlerini depolamalarında kullanılır adından da anlaşılacağı gibi ağırlıkları hafif olan ürünlerin depolanmasını sağlar barkod sistemi ile raflar numaralandırılarak istenilen ürün sipariş edildiğinde hafif yük raf sistemleri kolayca ürünün raftan alınabilmesine olanak sağlar ikinci el hafif yük raf sistemleri alımları ve satışları yapan emintaş metal ile iletişim kurarak her çeşit ikinci el depo raf sistemlerinizi satabilir yada ikinci el raf sistemleri alımı yapabilirsiniz.

İkinci El Hafif Yük Raf Sistemleri

İkinci El Hafif Yük Raf Sistemi yerinden raf alımı, yerinden raf sökümü ve İkinci el hafif yük raf sistemleri satımı yapılmaktadır. Deponuzda kullanım fazlası raflarınızı yerinden söküp almaktayız.

İkinci El Hafif Yük Raf Sistemleri Hafif Depolama Rafı ortalama 300 – 1500 kg arası yük taşımaktadır. Derinlik, Yükseklik ve uzunluk ölçüleri Yerin durumu ve Müşterinin isteğine göre değişik olabilir. Bu ürün tamamen geçmeli sistem olup monte ve demonte işlemi kolaydır. İkinci el hafif yük raf sitemleri ayaklarda 30×50 2.0mm ve 3,0mm kalınlığında kutu profil kullanılır. taşıyıcı traverslerde ise kutu profil kullanılmaktadır. Bu ürünün tablaları ise konulacak yükün ağırlığına göre farklı kalınlıklarda saçtan imal edilebilir.

Emintaş Metal ikinci el hafif yük raf sistemleri ve ikinci el çelik arşiv rafı alım satımı firması olarak sizde ikinci el ürünlerin fiyat avantajından yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

© Copyright 2014. Emintaş Metal İkinci El Depo Rafı ve 2.El Çelik Raf Sistemleri Alımı Satımı...Tel: 0(212) 476 3121 Cep: 0(532) 308 6650 İkincieldeporafsistemleri.com İKİNCİ EL RAF Sitesi İstanbul