ikinci el raf firması

İkinci El Raf Satanlar

Emintaş Metal Depo ve Arşiv Rafları İstanbul sultangazi ilçesinde İkinci El Raf Satanlar olarak her çeşit ikinci el ağır yük raf sistemleri, depolama rafları ikinci el çelik raf sistemleri, arşiv dosya rafları ve ikinci el hafif yük raf sistemleri, koli bazında ve açık paketli, ambalajlı ürün istifleme raf sistemleri alım satımı yapmaktadır sizde her türlü kullanılmayan fazlalık ikinci el raf sistemleri ve çelik arşiv raflarınızın satışlarını firmamıza yapabilirsiniz.

Emintaş metal olarak İkinci El Raf Satanlar ayrıca ikinci el depo raf sistemleri, ikinci el çelik raflar ve ikinci el hafif yük rafları alım satımı olarak depolardan ikinci el olarak alımını yapmış olduğumuz ikinci el rafları tekrar kullanıma kazandırarak satışlarını yapmaktayız. Sizde her türlü ikinci el raf satanlar ve ikinci el raf firması arıyorsanız bizimle iletişime geçerek firmamızdan her çeşit ikinci el raflar için yardım alabilir uygun olan ikinci el raf fiyatlarından yararlana bilirisiniz.

İkinci El Raf Satanlar Resimler

İkinci El Raf Satanlar Hakkında

ikinci el raf alanlar raf sistemi kullanım alanından tasarruf sağlar palet ve metal taşıma paletleri ile beraber kullanılmaktadır. Otomatik ve manüel istif makineleriyle kullanım olanakları vardır.

İkinci El Raf Satanlar Emniyet traversleri ile paletler ve taşıma sandıkları ihtiyaç olması durumunda eninde depolanabilmektedir. Birden çok palet yan yana depolanma imkânına sahiptir. En çok kullanılan üç palet için 2700 mm. ölçü standardı vardır. Ayak profilindeki delikler ile traverslerin yükseklik ayarlamaları kolay bir şekilde yapılabilmesi avantajlarındandır. Bütün paletleri ayrı ayrı birbirinden bağımsız olarak kolaylıkla yerleştirilebilirler, taşınabilirler.

İkinci El Raf Satanlar

ikinci el raf satanlar ayrıca demonte yapısı sayesinde bir çok endüstri alanlarında kolay çözümler sunabilmekte müşterinin ihtiyaçlarına göre ölçülendirilebilirler kolaylıkla sökülüp takılabilen bu sistemler, standart bir ölçüye sahip değildir. ikinci el raf satanlar 300 – 1500 kg arası yük taşımaktadır. Derinlik, yükseklik ve uzunluk ölçüleri yerin durumu ve Müşterinin isteğine göre değişik olabilir. Bu ürün tamamen geçmeli sistem olup monte ve demonte işlemi kolaydır. İkinci el raf satanlar ayaklarda 40×60 2.5mm ve 3,5mm kalınlığında kutu profil kullanılır. Taşıyıcı traverslerde ise kutu profil kullanılmaktadır. Bu ürünün tablaları ise konulacak yükün ağırlığına göre farklı kalınlıklarda saçtan imal edilebilir.

© Copyright 2014. Emintaş Metal İkinci El Depo Rafı ve 2.El Çelik Raf Sistemleri Alımı Satımı...Tel: 0(212) 476 3121 Cep: 0(532) 308 6650 İkincieldeporafsistemleri.com İKİNCİ EL RAF Sitesi İstanbul